MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W ŁUCZNICTWIE – MŁODZIK

            Po zakończeniu zmagań w MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI w łucznictwie do rywalizacji przystąpili młodzicy. Pod nieobecność naszej rekordzistki Polski Łucji WESOŁOWSKIEJ i Weroniki WARDĘGI, złotych medalistek MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW w konkurencji zespołowej,  otworzyła się szansa dla innych zawodniczek. Z tej szansy skorzystała i  Mistrzynią Dolnego Śląska na 2018 rok została  Magdalena SIERADZKA  z LZS SKS Raszówki. Tuż za nią uplasowała się nasza zawodniczka Nila CIESIELSKA , która na odległości 30 m ambitnie nadrabiała straty poniesione na 50 m , by ostatecznie przegrać różnicą 8 pkt. Tuż za podium stanęła Martyna KWAŚNY. Na miejscu 7 sklasyfikowano Alicję HUK, na 10 Małgorzatę LUCZUS a na 10 Aleksandrę STEC.  Nasz jedyny przedstawiciel w tej kategorii wiekowej Jan RULIŃSKI zajął 3 miejsce.

Wyniki naszych zawodników w tabeli poniżej.

Gratulujemy naszym reprezentantom.

Możesz również polubić…