WYGRANE KAMILA BORKA I MILENY KRZEMIEŃ W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA

            Pięćdziesięciu zawodników i zawodniczek w kategorii wiekowej Apacz i Orlik zgromadziły MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI I MŁODZIKÓW w łucznictwie, które odbyły się 22.09.18 r. w Strzelinie. Miło jest nam poinformować, że nie zawiodła Milena KRZEMIEŃ  i Kamil BOREK.  Oboje wygrali swoje kategorie wiekowe. Milena okazała się najlepszy w kategorii Orlika a Kamil już kolejny raz wygrał w kategorii Apacza.  Miejsca na „pudle” przypadło jeszcze wspomnianej w poprzednim artykule Oliwii DUDUŚ w kategorii Apacza i Grzegorzowi DIACONESCU w kategorii Orlika. Miejsca tuż za „podium” zajęli :

  • Dominik GOCLON– Apacz,
  • Anna DZIERKA – Orlik,
  • Filip CHATYS – Orlik

Jan OLESIŃSKI zajął wysokie  8 miejsce w kategorii Apacza a Mateusz JEZIORNY i Paweł  CUBER sklasyfikowani został na miejscach 12. Pierwszy jest Apaczem drugi wystartował w kategorii Orlika.

Wyniku uzyskane przez nasze zawodniczki i zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.

Gratulujemy udanego startu
Możesz również polubić…