I RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE

W sobotę 24.04.2010 roku Legnica gościła najlepszych seniorów i juniorów w łukach klasycznych. Nasz klub reprezentowany był w kategorii seniorów przez Maję Banaszewską Dudek, Andrzeja Dąbrowskiego i Piotra Gołębiewskiego. Aleksandra Aleksandra Łukojko i Piotr Burchart startowali w kategorii juniora. Po eliminacjach Maja zajmowała 25 miejsce z wynikiem 197 pkt. Andrzej Dąbrowski 36 z wynikiem 285 pkt a Piotr Gołębiowski 37 z 283 punktami. W kategorii juniorów Ola Łukojko ustanowiła rekord życiowy i z wynikiem 261 pkt po eliminacjach zajmowała 17 miejsce jeszcze lepiej zaprezentował się Piotr Burchart, który w eliminacjach „wystrzelał” 6 wynik – 311 pkt.

Ostatecznie w rozgrywkach finałowych Piotr Burchart został sklasyfikowany na bardzo wysokim 6 miejscu. Pozostałe nasze zawodniczki i zawodnicy zostali sklasyfikowani na 17 miejscach w swoich kategoriach wiekowych.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=48744

 

Możesz również polubić…