MONIKA DZIENIS WICEMISTRZYNIĄ AKADEMICKICH MISTRZOSTW ŚWIATA

            Na rozgrywanych w Białej Podlaskiej  AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH ŚWIATA w podnoszeniu ciężarów zawodniczka Talentu Wrocław Monika DZIENIS, studentka Uniwersytety Ekonomicznego we Wrocławiu została srebrną medalistką. Oprócz medalu za dwubój olimpijski zawodniczka trenera Zbigniewa KRZYŚKOWA zdobyła złoty medal za rwanie wynikiem 86 kg, wyprzedzając, późniejszą zwyciężczynie kategorii wagowej do 58 kg Amerykankę Kaiją Francescaz BRAMWELL – 189 kg (85 kg + 104 kg). Za swój wynik przy ciężarze ciała 57,55 kg 86 kg rwanie + 96 kg podrzut  = 182 kg dwubój nasza zawodniczka uzyskała bardzo wysoki wynik w punktacji sinclaira 252,7 pkt.

Poniżej w tabeli przedstawiamy zapis pasjonującej rywalizacji o medale AMŚw. W kategorii wagowej do 58 kg.

 


            „Jestem bardzo zadowolona, że to ja otworzyłam, mam nadzieję, worek z medalami dla polskiej reprezentacji” – powiedziała niezwykle zadowolona Monika DZIENIS.

Dziękujemy za emocje i piękną walkę

 

Możesz również polubić…