PUCHAR GÓR STOŁOWYCH – MŁODZICY I II RUNDA LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                                            
           
Oprócz dzieci o PUCHAR GÓR STOŁOWYCH w Ścinawce Średniej rywalizowali młodzicy.

         W kategorii wiekowej młodzika starszego zwyciężyła Marta SMOLAK przed Magdą POŁOŻYNSKĄ. Czwarte miejsce zajęła z obiecującym wynikiem debiutująca Joanna GUTT. Szkoda, że w turnieju nie wystartowały : Julia WAŁĘSA i Julia TESYNA.

         Wśród chłopców na wyróżnienie zasługuje Mikołaj WEBER sklasyfikowany na 6 miejscu, który pierwszy raz przekroczył barierę 500 pkt.  

 

         Barbara SAWICKA podobnie jak w Strzelinie zajęła 2 miejsce w kategorii młodzika.

Najliczniej obsadzona kategorią na turnieju była kategoria młodzika w której startowało 27 zawodników w tym nasza 9. W pierwszej 8 zawodów sklasyfikowano 6 zawodników z naszego klubu. Klasą dla siebie byli : Bartek BĄTKIEWICZ, który uzyskał bardzo dobry wynik na 20 m 345 na 360 możliwych i niewiele mu ustępujący, młodszy o rok Antoni KOZŁOWSKI. Miejsce 3 zajął Grzegorz NYCZ, 4 Maciej FUTYMA. Na 6 miejscu sklasyfikowany został Maciej JEDRZEJEWSKIna 8 rówieśnik Antka Michał ZAKRZEWSKI. Na uwagę zasługuje jeszcze wynik Dominika JANUSA, który od Strzelina poprawił się 154 pkt.. Brawo. Wyniki naszych zawodniczek i zawodników przedstawiamy w tabeli.


                                                                                                                                                                        

Turniej w Ścinawce Śr. był również eliminacją do FINAŁÓW LIGI MŁODZIKÓW, którą zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców wygrały nasze zespoły. Wyniki II RUNDY LIGI MŁODZIKÓW przedstawiamy w tabeli.

                                                                                                                                                                         

Jak wcześniej pisaliśmy zespól dziewcząt wystartował w 3 zamiast 4 osobowym składzie. W Strzelinie zabrakło młodziczki starszej a w Ścinawce Śr.  młodziczki. Tym samym uzyskaliśmy wynik po II rundach ok.  800 pkt gorszy. Może to zadecydować o udziale naszych dziewczyn w finale.

Chłopcy w dalszy ciągu mają szansę na medal.

Możesz również polubić…