V WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY I MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI

W minioną sobotę 26.05.12 r. na obiektach naszego klubu odbyła się V Wrocławska Olimpiada Młodzieży w łucznictwie. W Olimpiadzie udział wzięło 44 zawodniczki i 79 zawodników z 10 klubów dolnośląskich. Zawody rozegrano kategoriach wiekowych od Apacza do juniora młodszego.
Równolegle z WOM rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci – kategoria Apacz i Orlik

KATEGORIA JUNIORA MŁODSZEGO
Kategorię tą wygrała Adrianna TRZEBIŃSKA pokonując w finale Karolinę MAJCHRZAK z Victorii 7 do 1.
Z 4 naszych juniorów najwyżej uplasował się Paweł BURCHART, finale lepszy od niego okazał się Rafał LOKŚ z Victorii. Jakub PAJĄCZEK sklasyfikowany został na 5, Jakub ZIEGLER na 12 a Michał STOKROCKI na 13 miejscu.

KATEGORIA MŁODZIK
Jedyna nasza przedstawicielka w tej kategorii wiekowej Weronika DUDA zajęła 6 miejsce.

Wśród chłopców klasa dla siebie okazał się Kajetan KOTLARZ, który „wystrzelał” 606 pkt. i zajął 1 miejsce. Maciej NIEDŹWIEDŹ uzyskał 543 pkt. i sklasyfikowany został na 3 miejscu. Mateusz NYCZ z trzema zerami (nie wyciągnął strzał) uzyskał 515 pkt. i zajął 5 miejsce. Ostatniego z naszych reprezentantów w tej kategorii wiekowej Kacpra TREBIŃSKIEGO z 402 pkt sklasyfikowano na 12 miejscu.

KATEGORIA MŁODZIKA MŁODSZEGO
Trzy pierwsze miejsca dla naszych zawodniczek w kolejności Anna FUTYMA 659 pkt, Weronika MIKULSKA 608 pkt, Malwina SNOWARSKA 592. Tuż za nimi na 6 miejscu Julia MOCZKO 552 pkt.
Chłopcy w tej kategorii wiekowej na dalszych miejscach. Najwyżej sklasyfikowano Kacpra PUCHALSKIEGO z 543 pkt na miejscu 9. Aleksander SKRZYPEK 506 pkt zajął 12 miejsce. Bardzo dobrze zaprezentował się IGOR WRÓBLEWSKI 504 pkt 13 miejsce. Mikołaj WEBER 468 pkt i miejsce 15, Jacek ZAKRZEWSKI 437 pkt miejsce 17, Maciej WATRAS 430 pkt miejsce 18 i Łukasz CHŁODECKI 394 pkt miejsce 19.

Dziewczynki i chłopcy startujący w kategorii Orlika i Apacza oprócz udziału we Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży uczestniczyli Mistrzostwach Dolnego Śląska Dzieci.

KATEGORIA ORLIKA
Antoni KOZŁOWSKI 664 pkt. zrewanżował się Marcinowi MEDOŃ z Bobrów za poprzednie porażki, z którym wygrał 4 punktami. O zwycięstwie zadecydował wynik na 25 m gdzie Antek uzyskał 14 punktowa przewagę nad Marcinem. Na pozostałych odległościach lepszy był Marcin.
Miejsca od 3 do 7 zajęli nasi reprezentanci w kolejności Maciej FUTYMA 648 pkt, Grzegorz NYCZ 611 pkt, Tomasz DZIWIRZ 607 pkt, Michał ZAKRZEWSKI 571 pkt, Bartosz BATKIEWICZ 545 pkt. Pozostali nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca Jakub JĘDRZEJEWSKI 506 pkt 11 miejsce, Olaf HORBOWY 356 pkt miejsce 14. Maciej PLICHTA 347 pkt poradził sobie z nowym sprzętem i sklasyfikowany został na 15 a Michał PAWŁOWSKI 319 pkt 18 miejscu.

APACZ
Podobnie jak w kategorii młodziczek Jędrzej KOTLARZ był naszym jedyny przedstawicielem w tej kategorii . Uzyskał 278 pkt zajął 2 miejsce i został I Wicemistrzem Dolnego Śląska

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=70034

Pobierz protokół 5. WOM:
http://pliki.ukstalent.pl/download.php?file=37

Możesz również polubić…