BARTŁOMIEJ BĄTKIEWICZ ZDOBYWCĄ GŁUCHOŁAZKIEJ KOZY

            Z okazji 50 lecia Klubu Łuczniczego „:Chrobry” Głuchołazy rozegrano w dniach 19-20.05.18 r. IV MEMORIAŁ TRENERÓW KŁ „Chrobry” Z. Prostaka, B. Sadowskiego o Statuetkę Głuchołazkiej Kozy. Zawody rozegrano w kategoriach open, junior młodszy , młodzik i Masters. Ogółem o statuetkę rywalizowało 75 łuczniczek i łuczników.

Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Bartłomiej BĄTKIEWICZ, który wygrał kategorię open wśród mężczyzn uzyskując 4 x 70 m wynik 1254 pkt. Ojciec naszego zwycięzcy Pan Sławomir zajął 6 miejsce. W tej samej kategorii startowali jeszcze Mariusz WOJCIECHOWSKI i Jakub PAJĄCZEK. Pierwszy z nich sklasyfikowany został na 8 a drugi na 10 miejscu.

Wśród juniorek młodszych Weronika GOCLON zajęła 2 miejsce. Juniorzy młodsi zajęli odpowiednio :Krzysztof GLAZNA miejsce 6, Wiktor MAZEPA 8 a Jakub DOSTAL, który ustanowił rekord życiowy 2×60 m 528 pkt miejsce 9.

Gratulujemy

Możesz również polubić…