DOLNOŚLĄSKA GALA SPORTU MŁODZIEŻOWEGO

W kampusie Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 16.03.br. z udziałem marszałka Rafała Jurkowlanca i wicemarszałka Radosława Mołonia odbyła się Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego. Nagrodzono 91 klubów w tym 132 sekcje za osiągnięcia w ogólnopolskim systemie sportu dzieci i młodzieży w roku 2011r. Pula nagród wyniosła 630 tys. zł.

W systemie rywalizowało 3192 kluby w 71 sportach z całego kraju. Z Dolnego Śląska we współzawodnictwie uczestniczyło 251 klubów w 56 sportach.

Również w tym roku w gronie wyróżnionych znalazł się nasz Klub, który otrzymał nagrodę w wysokości 12 tys. zł. W tym miejscu warto zaznaczyć, że ilością 241,75 pkt zdobytych w systemie MSiT jesteśmy :
• 7 klubem we Wrocławiu,
• 8 w województwie dolnośląskim,
• 83 w Polsce.
Łucznictwo sklasyfikowano na 7 a podnoszenie ciężarów 8 miejscu w kraju.

Możesz również polubić…