PUCHAR GÓR STOŁOWYCH W ŁUCZNICTWIE – II RUNDA LIGI MŁODZIKÓW

            W Ścinawce Średniej 19.05.18 r. rozegrano TURNIEJ O PUCHAR GÓR STOŁOWYCH połączony z II RUNDĄ LIGI MŁODZIKÓW. Ogółem w zawodach uczestniczyło 74 zawodniczki i zawodników.

 

KATEGORIA APACZ.

Dominik GOCLON z wynikiem 307 pkt. zajął 2 miejsce.

 

KATEGORIA ORLIK.

Milena KRZEMIEŃ zajęła 1 miejsce przed Wiktorią DZIELĘDZIAK. Ania DZIERKA była 4 a Dąbrówka BOCHEŃSKA 8. Wśród chłopców Filip CHATYS stanął na najwyższym stopniu podium.

 

 

KATEGORIA MŁODZIK.

Tą kategorię wygrała Łucja WESOŁOWSKA. Na 8 miejscu sklasyfikowano Adriannę SKADORWĘ.  Nila CIESIELSKA była 11, Dominika AGACJAK 12, Martyna KWAŚNY 14, Weronika WARDĘGA 16, Małgorzata LUCZUS 17 i  Aleksandra ŁASKARZEWSKA 21. Wśród chłopców Jan RULIŃSKI zajął  9 miejsce.

 

 

W lidze młodzików wystartowały dwa zespoły dziewcząt z naszego klubu. Talent I w składzie  : Dominika AGACJAK,  Nila CIESIELSKA, Adrianna SKARDORWA I Łucja WESOŁOWSKA  „wystrzelały” 2296 pkt i zajęły 2 miejsce.  Drugi zespół reprezentowały : Martyna KWAŚNY, Małgorzata LUCZUS, Aleksandra ŁASKARZEWSKA i Weronika WARDĘGA,  uzyskał 1868 pkt. i zajął 4 miejsce.

 

Gratulujemy

 

Możesz również polubić…