Justyna Zajączkowska brązową medalistką Mistrzostw Polski Juniorek

   W dniach 25-27.07.2008 r w Żywcu odbyły się łucznicze Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców. Niewątpliwie największy sukces odniosła Justyna Zajączkowska zdobywając brązowy medal w śród juniorek strzelających w kat. łuków bloczkowych. Najlepszym juniorem z całej ekipy dolnośląskiej okazał się Tomasz Blumensztajn, który w bratobójczym pojedynku w 1/16 finału spotkał się kolegą klubowym Piotrem Burchartem wygrywając wynikiem 102;99 pkt. Kolejny pojedynek okazał się dla Tomka za trudny, gdzie uległ późniejszemu srebrnemu medaliście z Klubu Sportowego Stalla Kielce.

   Dobrze wypadły dwie zawodniczki w kategorii młodzieżówek – Ola Żyłka i Maja Banaszewska Dudek, które w strzelaninach drużynowych zajęły 8 miejsce.

Łącznie UKS Talent w MPJ i MMP zdobył 10,49 pkt.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=25550

Możesz również polubić…