1 miejsce dla łuczników Talentu w lidze młodzików

 

    1 maja w Legnickim Polu  odbył się 25 Ogólnopolski Turniej Łuczniczy z okazji 769 rocznicy bitwy pod Legnicą z Tatarami oraz I Runda LIGI Młodzików.  W zawodach wystartowała rekordowa ilość zawodników z całego Dolnego Śląska, województwa Opolskiego oraz Małopolskiego łącznie128 osób.

    Zawodnicy UKS Talent startowali w czterech kategoriach wiekowych : Apacz, Orlik, Młodzik starszy i młodzik. W kategorii Orlik bezapelacyjne wygrał zawodnik Talentu Patryk Zadka aktualny Halowy Mistrz Dolnego Śląska. Jego brak Patryk strzelający w kategorii Apacz zajął 4 miejsce. Nasza najmłodsza zawodniczka Malina Jakubowska uplasowała się na 5 miejscu. Kajetan Kotlarz w kat. Młodzik młodszy zajął 3 miejsce. W klasyfikacji drużynowej nasi młodzicy zajęli 1 miejsce świetnym wynikiem 2.330 punktów. W składzie ligi Młodzików strzelali : Jakub Pajączek, Florian Filip, Kajetan Kotlarz i Paweł Burchart.

 

Wyniki poszczególnych konkurencji :

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=49410

 

Możesz również polubić…