WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W ŁUCZNICTWIE – APACZ I ORLIK

                        Po sobotnim starcie w PUCHARZE GÓR STOŁOWYCH I II RUNDZIE LIGI MŁODZIKÓW w Ścinawce Sr. W niedzielę 20.05.18 r. na torach Talentu Wrocław odbyła się WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w łucznictwie. Przyszli mistrzowie łucznictwa rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych od Apacza do młodzika. Ogółem wystartowało 60 dziewcząt i chłopców.

Pod nieobecność Kamila BORKA, kategorię Apacz wśród chłopców wygrał Karol WACHOWSKI z Raszówki. Nasz przedstawiciel Dominik GOCLON zajął 3 a Mateusz JEZIORNY 7 miejsce.

Kategorię Orlików wygrał Filip CHATYS, Paweł CYBER zajął 5 a Grzegorz DIACONESCU 6 miejsce. Wśród dziewcząt całe podium dla Talentu. Wygrała Milena KRZEMIEŃ przed Anią DZIERKĄ i Wiktorią DZIELĘDZIAK. Dąbrówka BOCHEŃSKA sklasyfikowana na miejscu 5 a Hanna KRUPA na 7.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, dyplomy a pierwsza trójka oryginalne medale.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom
Możesz również polubić…