DZIEWCZYNY Z TALENTU TRZECIE W DRUŻYNOWYM PUCHARZE POLSKI


zdjęcie: www.pzpc.pl

                                                                                                                                                                                                           

Do rywalizacji o DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI KOBIET W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW stanęło 10 zespołów. Zawody odbyły się 18.09.15 r na obiekcje KS Budowlani w Opolu. Duża niespodziankę sprawiły nasze zawodniczki, które zajęły 3 miejsce. Niespodzianka mogła być jeszcze większa bo do 2 miejsca zabrakło niespełna 0,7 pkt. co w przeliczeniu na kilogramy podniesione przez którakolwiek zawodniczkę równało się 1 kg. Poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodniczek oraz końcowe zawodów. Premią za 3 miejsce był czek na 3 tys. zł i gryf damski.


                                                                                                                                                                                                            

 

                                                                                                                                                                                                            
Gratulujemy i dziękujemy sponsorom o których wkrótce napiszemy.

Możesz również polubić…