OGÓLNOPOLSKI FINAŁ LIGI MŁODZIKÓW – ZŁOTO DLA MŁODZIKÓW TALENTU


                                                                                                                                                              
OGÓLNOPOLSKI FINAŁ LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE, który jak wcześniej informowaliśmy został rozegrany w Bodzentynie 20.09.15 r. Do finału przystąpiło 5 zespołów młodzików i 4 młodziczek. W finale bezkonkurencyjni okazali się nasi zawodnicy, którzy w bezpośrednim pojedynku pokonali faworyzowany zespół Łucznika z Żywca o prawie 200 pkt. Szkoda, że nie został zgłoszony do rywalizacji nasz drugi zespół, który również wygrałby z młodzikami z Żywca.

 

Równolegle z OGÓLNOPOLSKIM FINAŁEM LIGI MŁODZIKÓW, rozegrano OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW. Kategorię młodzika młodszego wygrał Antek KOZŁOWSKI z bardzo dobrym wynikiem 694. Michał ZKRZEWSKIbył 8, Jędrzej GRABOWSKIzajął 10 a Wiktor MAZEPA22 miejsce. W kategorii młodzika starszego zajęli miejsca od 2 do 5 w następującej kolejności : Bartek BATKIEWICZ, Maciej JĘDRZEJEWSKI, Grzegorz NYCZ i Maciej FUTYMA.

W strzelaniach specjalnych do Baby Jagi najlepszy okazał się Maciej JEDRZEJEWSKI. Dziękujemy organizatorowi za miłe przyjęcie.

Szczegółowe wyniki zawodów przedstawiamy w tabelach poniżej.                                                                                                                                                                                                                

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=95417

Możesz również polubić…