MISTRZOSTWA POLSKI ZRZESZENIA LZS W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

            W dniach 28-29.09.13r.AKS Myślibórz gościł zawodniczki i zawodników walczących o medale MISTRZOSTW POLSKI ZRZESZENIA LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH  w kategorii Juniora 18-20 lat.

          Rewelacyjnie spisała się nasza 9 osobowa reprezentacja, która wygrała klasyfikację klubowa z ilością 64 pkt i znacznie przyczyniła się do zdobycia 1 miejsca przez województwo dolnośląskie. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Daria NOWAK w kategorii wagowej do 53 kg, Monika DZIENIS  w kategorii do 63 kg i Mateusz WOJCIECHOWSKI  w + 105 kg.  

Oprócz wymienionych medal srebrny zdobył Piotr KALISZCZYK  w kategorii 77 kg a brązowe Agnieszka BACZEWSKA  w kategorii do 53 kg i Emil CIUŁA w + 105 kg. Dawid PAKOWSKI i Karol ZAJĄC  sklasyfikowani zostali na miejscach 4 a Rafał MICIUK na miejscu 5.

Warto nadmienić, że Monika DZIENIS  została najlepsza zawodniczką mistrzostw uzyskując w punktacji scnclaira  211,27 pkt.

 Trójka naszych zawodniczek oraz  Piotr KALISZCZYKA Dawid PAKOWSKI i Rafał MICIUK  obili rekordy życiowe.

Poniżej w tabeli przedstawiamy wyniki i miejsca uzyskane przez naszych reprezentantów. Kolorem czerwonym zaznaczono rekordy życiowe.


                                                                                                                                                   
                                                                   Gratulujemy

Możesz również polubić…