FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE

Już 20 września w Bodzentynie rozegrany zostanie OGÓLNOPOLSKI FINAŁ LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE. Do punktacji zespołu zalicza się wyniki uzyskane przez 2 zawodników w kategorii młodzika młodszego (2002-2001) i 2 w kategorii młodzika starszego (2000). Poniżej w tabelach przedstawiamy klasyfikację klubów po rundzie kwalifikacyjnej – 3 rundy, wyniki uzyskane przez naszych zawodników w poszczególnych rundach oraz wyniki jakie uzyskali by nasi reprezentanci gdyby zaliczono im wyniki z MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW.                                                                                                                                                                                                                         

Życzymy udanego startu.

Możesz również polubić…