TALENT WŚRÓD NAJLEPSZYCH KLUBÓW WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO


                                                                                                                                                      

Dziś 26.02.2013 R. podczas uroczystej Gali Sportu Młodzieżowego w auli Uniwersytetu Ekonomicznego marszałek Rafał Jurkowlaniec przekazał klubom i zawodnikom 622 tys. zł w formie nagród. Nasz dwusekcyjny klub mimo, że nie może rywalizować z klubami, które zrzeszają wiele sekcji otrzymał nagrodę 13 tys. zł. i został sklasyfikowany na 9 miejscu po względem wysokości otrzymanej kwoty.

Klasyfikacji punktowej w systemie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu i Turystyki ,która obejmuje: Międzywojewódzkie Mistrzostw Młodzików, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych znanych pod nazwą Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski Juniorów, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski sklasyfikowani jesteśmy na 8 miejscu w województwie dolnośląskim.

To nasz wspólny sukces

Możesz również polubić…