Srebro Emilii Cichowskiej

     Bardzo dobrze zaprezentowała się na IV Akademickich Mistrzostwach Polski w Podnoszeniu Ciężarów Emilia Cichowska zawodniczka naszego klubu i studentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zawody odbyły się 16.05.09 r. na obiektach AWF w Białej Podlaskiej.
W kategorii wagowej do 63 kg Emila zdobyła srebrny medal (w 2008 r. uplasowała się na III miejscu). W łącznej punktacji wg pkt. sinclaira sklasyfikowana została na VI miejscu.

Cichowska Emilia 1984 62,1 63 kg + 85 kg = 148 kg 185,7 pkt. sinclaira.

     Bardzo cieszy dobra forma Emilii i pozostałych zawodniczek przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Kobiet i II Rundą Drużynowych Mistrzostw Polski Kobiet, gdzie zespół naszego Klubu zajmuje IV miejsce z minimalną stratą do zaprzyjaźnionego zespołu LKS Znicz Biłgoraj.

                                                                Gratulujemy

Możesz również polubić…