WERONIKA MIKULSKA WYGRYWA W GŁUCHOŁAZACH


                                                                                                                                                      

            Klub Łuczniczy Chrobry Głuchołazy był organizatorem OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KLASYFIKACYJNEGO  Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych. W sobotę 10.05.14 r. na torach Chrobrego rywalizowało 57 zawodniczek i zawodników z 12 klubów w tym 8 reprezentantów Talentu Wrocław.

 

         W kategorii juniora młodszego 1 miejsce zajęła Weronika MIKULSKA, która wyprzedziła o 3 pkt. koleżankę klubowa Anie FUTYMĘ.  W tej samej kategorii wiekowej Kajetan KOTLARZ zajął 4 miejsce. Największy progres wyników od ostatnich zawodów zanotowali: Maciej NIEDŹWIEDŹ 155 pkt, Mateusz WATRAS 128 pkt. i Mateusz NYCZ 98 pkt.

         Juniorka Ania HUK zajęła 3 miejsce. Wszystkie wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.

 

                                                                                                                                                        
 
                                                                           Gratulujemy 

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=89617

Możesz również polubić…