JUBILEUSZ 45 LECIA KPC GÓRNIKA POLKOWICE
                                                                                                                                                                    
    Z okazji jubileuszu 45 lecia KPC Górnika 11.11.17 r. odbył się w Polkowicach turniej w podrzucie. Zgromadził on na starcie 15 zawodniczek i 18 zawodników z 7 klubów w tym 4 z Talentu Wrocław. Najlepiej z naszego klubu „podrzucała” Monka DZIENIS, która za 93 kg uzyskała 127,7 pkt. sinclaira i sklasyfikowana została na 3 miejscu. Za 8o kg Agnieszka BACZEWSKA uzyskała 116,1 pkt. i zajęła 6 miejsce. Natalia PETKA bijąc o 1 kg rekord życiowy sklasyfikowana została na 13 miejsce. Jedyny nasz męski przedstawiciel na tym turnieju, Mateusz SZYMANIAK z wynikiem 120 kg lepszym  o 10 kg od rekordu życiowego zajął ósme miejsce.


                                                                                                                                                                     

                            Gratulujemy

Możesz również polubić…