MISTRZOSTWA OKREGU DO 20 LAT W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW


                                                                                                                                                        
         KPC „Górnik” Polkowice był gospodarzem w dn. 10.05.14 r. MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLASKA JUNIORÓW. Równolegle z mistrzostwami okręgu rozegrano TURNIEJ o PUCHAR BURMISTRZA POLKOWIC. W zawodach wzięło udział 8 zawodniczek i 18 zawodników z 5 klubów województwa.

         Klub nasz reprezentowały 3 zawodniczki i 4 zawodników. Swoje kategorie wagowe wygrali : Agnieszka BACZEWSKA, Daria NOWAK, Karol ZAJĄC i Rafał MICIUK. Patrycja KOSTRZEWA i Adrian PRZYBYLAK zajęli miejsca 2 a Dawid PALKOWSKI 3.

         W punktacji sinclaira Daria NOWAK zajęła 2 a Agnieszka BACZEWSKA 3 miejsce.

         Wyniki i miejsca uzyskane przez naszych zawodników zamieszczamy w tabeli poniżej.


                                                                                                                                                           

                   Już 6 czerwca w Zamościu odbędą się MISTRZOSTWA POLSKI do 20 lat.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=89689

Możesz również polubić…