I RUNDA DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI


                                                                                                                                                                                                                               

            W rozegranej w Oławie 09.05.15 r. I RUNDZIE I LIGI  DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI w podnoszeniu ciężarów zespół Talentu przegrał ze Śląskiem Wrocław 1563,3 pkt. do 1617,4 pkt.

         W tym roku obowiązuje nowy regulamin DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI.  W I lidze rywalizuje 12 zespołów podzielonych na trzy grupy po 4 zespoły w grupie. Zawody rozgrywane są w formie dwumeczów. Wygrywający zespół otrzymuje 2 pkt.  W grupie w której startuje nasz klub oprócz Śląska Wrocław występują  jeszcze zespoły LKS Polwicy Wierzbno i Andaluzji Piekary Śl.

         Nasz zespół czekają jeszcze spotkania na wyjeździe z :

·         LKS Polwica Wierzbno – 23.05.15 r.

·         GKS Andaluzją Piekary Śl. 20.06.15 r.

Wyniki uzyskane w I rundzie w naszej grupie :

·         UKS Talent : WKS Śląsk Wrocław 1 563,3 pkt. : 1 617,4 pkt.

·         LKS Polwica Wierzbno : GKS Andaluzja Piekary Śl. 1 569,38 pkt. : 1 370,21 pkt.

Liczymy w następnych meczach na wygrane naszej drużyny.

Możesz również polubić…