IV RUNDA DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W ŁUCZNICTWIE

IV Rundę Drużynowych Mistrzostw Polskiw łucznictwie rozegrano 18.08.13 r w Rzeszowie z udziałem 8 zespołów żeńskich i męskich.

Zespół żeński Talentu startujący w składzie : Maja BANASZEWSKA DUDEK, Anna HUK, Hanna JAROSZ i Magda PAWŁOWSKA zdobył 8 pkt i zajął 3 miejsce. Nasze panie wygrały 4 pojedynki z zespołami :

• MLKS Dąbrowia z Dąbrowy Tarnowskiej 186 : 177,

• ULKS Grot Zabierzów 181 : 179,

• MLKS Czarna Strzała Bytom 167 : 160,

• CWKS Resovią Rzeszów 184 : 182,

Mężczyźni zgromadzili 7 pkt. wygrywając 3 pojedynki z :

• MLKS Czarną Strzałą Bytom 202 : 195,

• KS Agrosem Zamość 214 : 200,

• CWKS Resovia Rzeszów 189 : 188.

Skład zespołu męskiego : Michał GREC, Paweł MARZEC, Piotr PAJĄCZEK i Łukasz PIELICHOWSKI.

Po rozegraniu 4 rundy znacznie poprawił swoją pozycję w tabeli rozgrywek zespół żeński , który z 9 pozycji awansował na miejsce 5. Panowie utrzymali 4 pozycję w łuczniczej ekstraklasie.

Poniżej przedstawiamy aktualna tabelę Drużynowych Mistrzostw Polski w łucznictwie po 4 rundach.

Ostatnia 5 runda odbędzie się 29.09.13 r. w Bytomiu.

Trzymamy kciuki