IV RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW I JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE

W dniach 17-18 sierpnia 2013r. na torach łuczniczych CWKS Resovia Rzeszów z udziałem 84 zawodniczek i zawodników rozegrano IV RUNDĘ PUCHARU POLSKISENIORÓW I JUNIORÓWw łucznictwie klasycznym.

Klub nasz reprezentowany był przez : Maję BANASZEWSKĄ DUDEK, Annę HUK, Hannę JAROSZ oraz Michała GRECA, Pawła MARCA, Piotra PAJACZKA i Łukasza PIELICHOWSKIEGO.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy w kategorii juniora. Ann HUKzostała zwyciężczynią IV rundy pokonując w finale Karolinę FARASIEWICZ z Obuwnika Prudnik 6:4. Hanna JAROSZsklasyfikowana została na miejscu 15.

W tej samej kategorii wiekowej Paweł MARZECsklasyfikowany został na 4 miejscu. W pojedynku o finał przegrał z późniejszym zwycięzca IV rundy Pucharu Kacprem SIERAKOWSKIMz Marymontu Warszawa 6:2. Również w rywalizacji o 3 miejsce Paweł przegrał z Mateuszem BUCKIM6:4. Michał GRECzajął wysokie 6 miejsce, Łukasz PIELICHOWSKIzostał sklasyfikowany na 14 miejscu a Piotr PAJACZEK na 15.

Wśród seniorek nasza reprezentantka Maja BANASZEWSKA DUDEKzajęła 15 miejsce.

Wyniki naszych zawodników przedstawiamy w poniższej tabeli.


                                                                                                                                                          

Gratulujemy

Możesz również polubić…