HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W ŁUCZNICTWIE – DZIECI

          W HALOWYCH MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI I MŁODZIOW, które odbyły się 03.03.19 r. w Ścinawce Średniej w kategorii wiekowej Apacz i Orlik wzięło udział 51 dziewczynek i chłopców.  Ósemka naszych reprezentantów zdobyła 5 medali.  Kategorię Apacz wygrał Kamil BOREK na 2 miejscu sklasyfikowany został Dominik GOCLON. W tej kategorii wiekowej wśród dziewczynek nie byliśmy reprezentowani.  Kolejne trzy medale 3  wywalczyli nasi zawodnicy w kategorii Orlik. Medalistami złotymi zostali Milena KRZEMIEŃ i Filip CHATYS. Medal brązowy zdobyła Ania DZIERKA.  Wysokie 4 miejsce zajęła Wiktoria DZIELENDZIAK.  O dużym pechu może mówić Grzesiu DIOCENESCU, któremu w pierwszej serii spadł celownik i to zadecydowało o gorszy występie i zajętym miejscu. Bardzo dobrze wystartowała w mistrzostwach Dąbrówka BOCHEŃSKA dla, której był to pierwszy start w zawodach łuczniczych. W swoim debiucie uzyskała bardzo dobry wynik i zajęła 8 miejsce.

Dziękujemy organizatorowi za sprawne przeprowadzenie mistrzostw.

 

                                                                                  Gratulacje za wspaniałą walkę

Możesz również polubić…