OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W ŁUCZNICTWIE

            Na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zgierzu w dniach 19-21.07.201`3 r. o medale i punkty OGÓŁNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻYrywalizowało 64 dziewczęta i 64 chłopców. W gronie finalistów OOM znalazła się trójka naszych zawodników: Kajetan KOTLARZ, Maciej NIEDŹWIEDŻ I Mateusz NYCZ.

            Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci w konkurencji zespołowej. Zespół dolnośląski w składzie :Kajetan KOTLARZ, Mateusz NYCZi Sławomir JADŁOSZze Strzelca Legnica zajęli 3 miejsce, przegrywając w pojedynku o wejście do finału z reprezentacją województwa łódzkiego 196 do 207.

         Indywidualnie Kajetan KOTLARZzajął 9 , Mateusz NYCZ46 a Maciej NIEDŹWIEDŹ 63 miejsce.

                                                                            Gratulujemy medalu

Możesz również polubić…