JEDEN PUNKT DO BRĄZOWEGO MEDALU NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW

Cztery zawodniczki i jeden zawodnik reprezentowali nasz klub na MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW w łucznictwie. Mistrzostwa  odbyły się w  Łodzi w dniach  23-24.07.2022  r. O medale rywalizowało  54 zawodników, 58 zawodniczek z 36 klubów.

Najbliżej podium był zespół kobiet w składzie :  GOCLON Weronika, SKADORWA Adrianna, WARDĘGA Weronika i WESOŁOWSKA Łucja. Ostatecznie dziewczęta zajęły 5 miejsce.

W strzelaniach indywidualnych tylko WESOŁOWSKA Łucja dotarła do 1/8 finału, pozostałe zawodniczki i jedyny zawodnik, KOTLARZ  Jędrzej  zmagania zakończyły w 1/16 eliminacji..

Na punktowane miejsce miał jeszcze szanse nasz mikst w składzie : GOCLON Weronika i KOTLARZ Jędrzej. Niestety w pojedynku o wejście od 1/8 przegrał z mikstem zza miedzy z UKS 95 Wrocław i zajął 19 miejsce.

Dokonania naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.