Najlepsi w Ratuszu

        W środę 05.12.br. w Ratuszu odbędzie się spotkanie medalistów Mistrzostw Polski z Prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem. Na spotkaniu zostaną wręczone nominacje stypendialne za osiągnięcia sportowe w 2006 roku. Nasz Klub reprezentować będą medaliści Mistrzostw Polski Juniorów i OOM w łucznictwie, w składzie: Tomasz BLUMENSZTAJN, Piotr BURCHART, Piotr GOŁĘBIEWSKI i Sebastian TOMALA oraz najsilniejsze dziewczęta Paulina KRZYŚKÓW, Magda SOBIERAJ i Marlena ZAWADZKA medalistki Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów. Trenerami wyróżnionych zawodników jest Helena Machera i Zbigniew Krzyśków. Żałujemy, że w gronie nagrodzonych zawodników nie ma Elwiry Cichowskiej brązowej medalistki OOM, ale zawiłości regulaminowe nie pozwalają zawodnikom klubów wrocławskich mieszkającym poza Wrocławiem kandydować do stypendium. Zarząd Klubu składa gratulacje wyróżnionym.

Możesz również polubić…