SUKCESY TALENTU NA MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W ŁUCZNICTWIE

Wielkim sukcesem  Talentu Wrocław zakończył  się udział w MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI w łucznictwie  Zawody odbyły się w dniach 30-31.07.2022 r. na obiektach KS  Płaszowianki w Krakowie.  Nasi reprezentanci w osobach SMOLAK Marta, BĄTKIEWICZ Bartłomiej, FUTYMA Maciej i NIESCIOR Andrzej  zajęli drużynowo 3 miejsce w kraju zdobywając 63 pkt.

Rewelacyjnie spisał się nasz męski zespół w składzie : BĄTKIEWICZ Bartłomiej, FUTYMA Maciej i NIESCIOR Andrzej który uznał tylko wyższość  zawodników z Żywca, zdobywając srebrny medal mistrzostw.

W klasyfikacji mikstów SMOLAK Marta i NIESCIOR Andrzej  z 12 miejsca po kwalifikacjach sklasyfikowani zostali na bardzo wysokim 6 miejscu.

Jeszcze większy awans po kwalifikacjach w zmaganiach indywidualnych zanotowała SMOLAK Marta.  Z 28 miejsca po kwalifikacjach awansowała na 8 miejsce przegrywając w 1/4 z późniejszą  złotą medalistka KOZŁOWSKĄ Kariną. W tej samej konkurencji NIESCIOR Andrzej zajął 7, BĄTKIEWICZ Bartek 12 a FUTYMA Maciej 30 miejsce.

Wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej :

Tabela

Gratulacje dla naszych reprezentantom za pikną walkę

Zapraszamy do galerii

Zdjęcie główne

Możesz również polubić…