BRĄZOWY ZESPÓŁ NA OOM W ŁUCZNICTWIE

XXVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w łucznictwie odbyła się w Krakowie w dniach 14-17.07.2022 r. Do finałów zakwalifikowano 64 zawodniczki i 64 zawodników. Nasz klub reprezentowały 3 zawodniczki i 2 zawodników. SIKOŃ Milena, BOSGAERD Jim Ryjan i  KOMÓREK Wiktor to debiutanci i tym można wytłumaczyć ich słabszy start. Na miarę swoich możliwości wystartowała  DZIERKA Anna i DZIELENDZIAK Wiktoria, które wygrały swoje pierwsze pojedynki by następnie odpaść w 1/8 eliminacji.  Ostatecznie zajęły odpowiednio 27 i 18 miejsce.

Dużo lepiej zaprezentowały się  nasze dziewczęta w rywalizacji zespołowej. Razem z zawodniczką  z GLKS Unii Pielgrzymka SYBIS Joanną wywalczyły brązowy medal. Warto zaznaczyć, że w pojedynku o finał przegrały 2:6 z późniejszymi złotymi medalistkami, zespołem z Żywca.

Należy jeszcze wspomnieć o mikście w składzie:  DZIERKA Anna i PILNIAK Mikołaj  ( UKS 95 Wrocław) , który zajął 10.

Wyniki naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.

tabela

 

Gratulujemy

Zapraszamy do galerii.

Zdjęcie główne

Możesz również polubić…