I RUNDA LIGI MŁODZIKÓW W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                                                       
Równolegle z Turniejem łuczniczym dla dzieci i młodzików, rozegrano I RUNDĘ LIGI MŁODZIKÓW. W tym roku regulamin został zmieniony. Rezultat  zespołu to suma wyników uzyskanych przez 4 zawodników w tej samej kategorii wiekowej tj. z podziałem na młodzika młodszego ( rocznik 2003-2004) i starszego( rocznik 2001). Nie wszyscy nasi zawodnicy mogli wziąć udział w rywalizacji w Karczowiskach, dlatego zespół chłopców w kategorii młodzika starszego i dziewcząt młodziczek młodszych wystąpił w 3 osobowym składzie. Mimo takiego osłabienia chłopcy zajęli 1 miejsce a dziewczęta przegrały tylko z zespołami, które startowały w pełnym składzie.

Poniżej w tabelach podajemy wyniki I rundy.

                                                                                                                                                                                     

Do rozegrania zostały jeszcze 2 rundy kwalifikacyjne, po których wyłoniona zostanie 16 najlepszych zespołów. Będą one rywalizować o miano najlepszego zespołu w 2016 roku. Runda II rozegrana zostanie 22.05.16 r. w Ścinawce Średniej. Liczymy, że tym razem nasze zespoły wystąpią w pełnym sładzie.

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW odbędzie się 24.09.16 w Zamościu.

Możesz również polubić…