ADA TRZEBIŃSKA KRÓLOWĄ BARAŻU

Prawdziwą sensację w rozgrywanych w  dniach 24-25.03.18 r. w Prudniku OGÓLNOPOLSKICH HALOWYCH ZAWODÓW  w konkurencji 4 x 70 m.  sprawiła Adrianna TRZEBIŃSKA.  Po kwalifikacjach Ada z wynikiem 1155 pkt.  zajmowała 15 miejsce. W pojedynku o wejście do pierwszej ósemki gdzie rozgrywano pojedynki każdy z każdym wygrała z  Kariną LIPIARSKĄ –PAŁKĄ  6 do 0.

Następnie wygrała cztery pojedynki z sześciu w barażu.

Pokonała kolejno :

  • Magdalenę ŚMIAŁKOWSKĄ 10 do 9,
  • Martynę KALWINEK 8 do 6,
  • Sylwię ZYZAŃSKĄ 9 do 9,
  • Joannę RZĄSĘ 9 do 9.

Z Marleną KOCAJ wygrała 6 do 4. Przegrała tylko z Natalią LESNIAK 0 do 6. To pozwoliła Adzie na zajęcie wysokiego 5 miejsca w zawodach, które były kwalifikacją do reprezentacji Polski na PUCHAR ŚWIATA w Szanghaju. Do wyższego miejsca zabrakło punktów dodatkowych, które otrzymała pierwsza ósemka po strzeleniu 4 x 70 m. Ada jak już wcześniej zaznaczyliśmy była 15 i po tej konkurencji miała zerowe konto punktowe.

Gratulujemy Magdalenie ŚMIAŁKOWSKIEJ  z KS Społem Łódź i Pawłowi MARCOWI , którzy wygrywając zawody w Prudniku będą nas reprezentować w PUCHARZE ŚWIATA w Szanghaju

Gratulacje

Możesz również polubić…