II miejsce Talentu w Pucharze Polski Juniorów młodszych

     Świetnie spisali się młodzi łucznicy w Pucharze Polski Juniorów młodszych w łucznictwie.
     W dniu 26.06.09 rozegrano III Rundę Pucharu Polski juniorów Młodszych w Żywcu. Drużyna Talentu w składzie : Piotr Pajączek, Paweł Marzec i Dawid Malicki zajęła II miejsce przegrywając w finale z zawodnikami Marymontu Warszawa. Tylko awaria sprzętu Piotra Pajączka w rozgrywce finałowej nie pozwoliła na podjęcie walki o 1 miejsce. Należy nadmienić, że zgrany zespół Talentu w II rundzie Pucharu Polski rozegranej w dniu 7.06 w Ścinawce Średniej zajął III miejsce. Cieszy fakt, że zawodnicy tworzą zgrany zespół, który prezentuje zwyżkę formy zwłaszcza, że za trzy tygodnie startować będą w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Zabierzowie . UKS Talent reprezentować będzie 4 zawodników : Piotr Pajączek, Dawid Malicki, Paweł Marzec i Jakub Kozłowski.

                                                        Życzymy zdobycia medalu na OOM.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=40413

Możesz również polubić…