MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE

W dniach 03-04.08.19 r. odbyły się Dobrczu MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI w ŁUCZNICTWIE.
Zawody zgromadziły na starcie 48 kobiet i 56 mężczyzn w tym naszą 4 osobową reprezentację. Tym razem wracamy bez medalu. Najwyżej bo na 6 miejscu sklasyfikowany został nasz zespół, który wystąpił w składzie
: Kajetan KOTLARZ, Maciej NIEDŹWIEDŹ i Mateusz NYCZ.
Indywidualnie,
Kajetan KOTLARZ zajął wysokie 10 a Anna FUTYMA 12 miejsce. Dzielnie walczył Maciej NIEDŹWIEDŹ, który przegrał dopiero po barażu ( 7 do 8)z wyżej notowanym Markiem SZYMAŃSKIM ( 6 po kwalifikacjach). Ostatecznie Maciej został sklasyfikowany na 17 pierwszym niepunktowanym miejscu. Mateusz NYCZ zajął 45 miejsce.
Nasz mikst
Anna FUTYMA i Kajetan KOTLARZ zajął 14 miejsce.

Gratulujemy

 

 

Możesz również polubić…