SPORTOWY WEEKEND ZAWODNIKÓW TALENTU

Sportowy weekend zawodników Talentu obfitował w sukcesy sportowe. W sobotę 24.06.16 r. w Kielcach na OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KLASYFIKACYJNYM 3 miejsce  zdobył Bartłomiej BĄTKIEWICZ.

Również w sobotę w Częstochowie na AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH POLSKI, które były eliminacją do MISTRZOSTW ŚWIATA STUDENTÓW medale zdobyły : Monika DZIENIS – złoty, Daria NOWAK – srebrny i Agnieszka BACZEWSKA i Maksymilian RUSOWSKI – brązowe.

Dzisiaj w Warszawie w MEMORIALE im. Ireny SZYDŁOWSKIEJ, rozegranym w obsadzie międzynarodowej  zwyciężył Paweł MARZEC.  Nowej Rudzie w PUCHARZE ZIEMI DOLNOŚLĄSKIEJ w kategorii młodzika najlepszy okazał się  Antoni KOZŁOWSKI, Jan RULIŃSKI zajął 3 m.  Jacek ZABOJSZCZA zwyciężył w kategorii orlika. W kategorii  Apacz  Nela KULESZA zajęła 2,  Weronika DZIELENDZIAK 3 a Milena KRZEMIEŃ 4 miejsce.

Gratulacje dla wszystkich zawodników !!!!

Możesz również polubić…