ŁUCJA WESOŁOWSKA WYGRYWA W KIELCACH

W dniach 10-11.08.19 r. na torach klubu Stella w Kielcach rozegrano MISTRZOSTWA POLSKI ZRZESZENIA LZS w ŁUCZNICTWIE. W mistrzostwach wzięło udział 85 zawodniczek i zawodników w tym nasza 12 osobowa reprezentacja.

Najlepiej wypadła Łucja WESOŁOWSKA zwyciężczyni w kategorii juniora młodszego. Na uwagę zasługuje również wynik Antoniego KOZŁOWSKIEGO, który zajął 2 miejsce w kategorii juniora. Czyżby powrót do wysokiego strzelania.

Miejsca pozostałych naszych zawodników :

• Anna FUTYMA – 5 miejsce w kategorii młodzieżowca,
  • Jędrzej GRABOWSKI – miejsce 4,
  • Marta SMOLAK – miejsce 6,
  • Krzysztof GLAZNA – miejsce 6,
  • Weronika GOCLON – miejsce 8,
  • Maciej FUTYMA – miejsce 10,
  • Bartłomiej BĄTKIEWICZ – miejsce 13,
  • Wiktor MAZEPA – miejsce 17

Wszyscy w kategorii juniora. Na 17 miejscach w kategorii juniora młodszego sklasyfikowani zostali : Dominika AGACIAK i Jan RULINSKI.

Wyniki naszych reprezentantów przedstawiamy w tabeli poniżej.

W klasyfikacji klubowej ekipa Talentu Wrocław zajęła wysokie 2 miejsce zdobywając 32 pkt. Punktami zdobytymi przez nasz klub województwo dolnośląskie również sklasyfikowane zostało na 2 miejscu.

Szkoda, że nie wszyscy zawodnicy wiedzą co to strój klubowy.

Gratulacje za wspaniałą walkę i wyniki

prot_M_Zrzesz_LZS 2019_Kielce (2)