WSPANIAŁY WEKEND . MEDALE, MEDALE, MEDALE.

            Na trzech „frontach” występowali nasi zawodnicy w miniony weekend.  Z MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW w łucznictwie wracamy ze złotym medalem w konkurencji zespołowej ( Bartek BATKIEWICZ, Antoni KOZŁOWSKI I Paweł MARZEC) i brązowym w indywidualnej za sprawą Pawła MARCA. Monika DZIENIS zajęła wysokie czwarte miejsce w INDYWIDUALNYM PUCHARZE POLSKI KOBIET w podnoszeniu ciężarów z minimalną stratą  1,9 pkt do zwyciężczyni.  W MISTRZOSTWACH DOLNEGO SLĄSKA do lat 15 i 17 w podnoszeniu ciężarów swoje kategorie wagowe wygrały: Stella LUBASIŃSKA, Martyna MOJSA, Karolina MICHAŁEK  oraz  Tomasz BACZEWSKI i Aleksander DĄBROWSKI. Dodatkowo Stella została najlepsza zawodniczką mistrzostw w punktacji sinclaira, przed Karoliną a Aleksander DABROWSKI był trzeci w tej klasyfikacji.

Szczegóły podamy w oddzielnych artykułach.

Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom godnego reprezentowania klubu.

Trenerzy do sklonowania.

Możesz również polubić…