KAROLINA MICHAŁEK ZŁOTĄ MEDALISTKĄ OOM W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW

Gospodarzem XXV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w podnoszeniu ciężarów był Drzonków. Zawody odbyły się w dniach 01-04.07.19 r. i zgromadziły na starcie 58 zawodniczek i 102 zawodników. Nasz klub reprezentowali : Gabriela MURDZA, Karolina MICHAŁEK i Tomasz MUSZ. Miło jest nam poinformować, że złoty medal w kategorii wagowej do 76 kg wywalczyła Karolina, która wygrała z faworyzowaną Marią KAROLAK.  Warto zaznaczyć, że w punktacji sinclaira nasza zawodniczka zajęła wysokie 7 miejsce z wynikiem 185,51 pkt. Bardzo udanie w kategorii do 59 kg wystartowała Gabriela MURDZA, która z wynikiem 93 kg w dwuboju zajęła 6 miejsce.
Trzeci nasz reprezentant Tomasz MUSZ startując w kategorii wagowej do 89 kg sklasyfikowany został na 8 miejscu. Wyniki naszych zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.

Dziękujemy za wspaniałą walkę

Możesz również polubić…