I RUNDA PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W ŁUCZNICTWIE

I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie, która odbyła się w Radomiu w dniu 19.05.12 r zgromadziła na starcie 46 zawodniczek i 104 zawodników. Oprócz punktów do Pucharu Polski zawodnicy walczyli o kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Z czwórki naszych zawodników prawo startu w Finałach OOM w Krakowie wywalczyła Adrianna TRZEBIŃSKA i Paweł BUERCHART. Jakub Pajączek i Jakub ZIEGLER będą mieli jeszcze szanse wzięcia udziału w finałach OOM w kolejnych kwalifikacjach.

Kolejna szanse na zdobycia kwalifikacji do OOM będą w czasie :
II RPPJun Mł. 2.06.12 r. w Kołobrzegu,
Eliminacjach Strefowych 16.06.12 r we Wrocław
III R PP Jun Mł w Nowej Rudzie 23.06.12

Życzymy powodzenia

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=71215

Możesz również polubić…