OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY KONTROLNE W ŁUCZNICTWIE                                                                                                                                                        

W dniach 26-27.01.13 r w Prudniku 87 łuczników sprawdzało formę sportowa przed najważniejszymi zawodami halowymi.

W kategorii OPEN mężczyzn najwyżej został sklasyfikowany Dawid MALICKI na 14 miejscu, Michał GREC na 20 a Paweł MARZEC na miejscu 26. Wśród seniorek na 6 miejscu sklasyfikowano Maję BANASZWEWSKĄ DUDEK na 8 Magdę PAWŁOWSKA, Anna HUK zajęła 18 miejsce a Ada TRZEBIŃSKA 25. Zaznaczyć trzeba, że oprócz BANASZEWSKIEJ I PAWŁOPWSKIEJ pozostałe zawodniczki i zawodnicy to jeszcze juniorzy.

W kategorii wiekowej JUNIORA MŁODSZEGO 2 miejsce zajął Kajetan KOTLARZ, który przegrał w barażu z Przemysławem GŁUSZKIEM z Jaworza. Jego kolega klubowy Maciej NIEDŹWIEDŹ zajął 3 miejsce a Mateusz NYCZ sklasyfikowany został na 10 miejscu.

Bardzo dobrze w tej samej kategorii wiekowej zaprezentowały się w nasze młodziczki. Weronika MIKULSKA w pojedynku o 1 miejsce pokonała w barażu Paulinę MAGĘ. Ania FUTYMA zajęła 5 miejsce.

Gratulujemy

Możesz również polubić…