WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W ŁUCZNICTWIE – MŁODZIK

                        Po sobotnim starcie w PUCHARZE GÓR STOŁOWYCH I II RUNDZIE LIGI MŁODZIKÓW w Ścinawce Sr. W niedzielę 20.05.18 r. na torach Talentu Wrocław odbyła się WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w łucznictwie.  Ogółem w kategorii młodzika i młodzika młodszego wystartowało 31 dziewcząt i chłopców. Obie te kategorie rywalizowały na 50 i 30 m.

Najlepiej z naszych zawodników zaprezentowała się Łucja WESOŁOWSKA, która wygrała  kategorię młodzika. W tej samej kategorii Adrianna SKADORWA zajęła 3, Nila CIESIELSKA 4, Dominika AGACIAK 5 a Weronika WARDĘGA 6 miejsce. Jedyny nasz młodzik Jan RULIŃSKI sklasyfikowany został na 4 miejscu.

W kategorii młodzika młodszego wśród Jędrzej KOTLARZ stanął na najniższym stopniu podium. Aleksandra ŁASKARZEWSKA zajęła miejsce 8 a Alicja HUK 11.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, dyplomy a pierwsza trójka oryginalne medale.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom


Możesz również polubić…