II RUNDA PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W ŁUCZNICTWIE

            W Dobrczu w dniu 26.05.18 r. odbyła się II RUNDA PUCHARU POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH.  Zawody były również kwalifikacją do finałów OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY.  Zawody zgromadziły na starcie 54 zawodników i 65 zawodniczek w tym 7 naszych reprezentantów.

Najlepiej z naszych zawodników wypadł Jędrzej GRABOWSKI,  dziewiąty po kwalifikacjach  z wynikiem 604 pkt. Jędrzej w 1/16 wygrał 6 do 2 by w 1/8 przegrać z Wiktorem WINDAKIEM 4 do 6 z późniejszym zdobywcą 2 miejsca. Ostatecznie zajął wysokie 10 miejsce. Antoni KOZŁOWSKI  pierwszy po kwalifikacjach niestety w 1/8 przegrał  0 do 6 z Jakubem CYKLE i musiał się zadowolić 12 miejscem.  Na uwagę zasługuje postawa Krzysztofa GLAZNY, który urwał jednego seta Wiktorowi WINDAKOWI przegrywając z nim 2 do 6. Nasze dziewczęta zakończyły rywalizację na 21 miejscu Weronika GOCLON i na 63 Julia NADOLNA.

Gratulujemy

Możesz również polubić…