KONDOLENCJE

Sobota, 10 kwietnia 2010 roku – dzień smutku i tragedii polskiego Narodu. To, co dziś stało się rano w Smoleńsku wstrząsnęło Nas, całą Polską i całym światem. To wielka lekcja patriotyzmu i solidarności , a także tragiczny sprawdzian dla nas, jako Narodu. Trzeba wierzyć, że wyjdziemy z niej silniejsi. Życie w swym boskim planie, mimo że zatrzymało się dla 96 osób-ofiar tej strasznej katastrofy, biegnie dalej. Musimy stawić mu czoło w nowych realiach. Oby starczyło nam siły i determinacji, ale przede wszystkim przyzwoitości i człowieczeństwa. Nie warto tracić czasu. Dzisiejszy dzień, jak żaden inny w nowej historii Polski, odkrył tymczasowość naszej tu obecności.  

Szczere wyrazy współczucia dla Rodzin i wszystkich, którzy dziś w smoleńskiej katastrofie stracili bliskich.  
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.  

 

Składają zawodnicy i trenerzy UKS Talent Wrocław.

 

Możesz również polubić…