TURNIEJ W KARCZOWISKACH I RUNDA LIGI MŁODZIKÓW

W tym samym terminem co rywalizacja dzieci w Karczowiskach rywalizowali młodzicy. W tej kategorii wiekowej wystartowało Zgromadziły one w tej kategorii wiekowej 29  zawodniczek i tylko 13 chłopców z 10 klubów dolnośląskich oraz z województwa śląskiego zawodnicy  z zaprzyjaźniony klub Grot z Rudy Śląskiej.

Jedyny nasz przedstawiciel wśród chłopców Jan RULIŃSKI  zajął miejsce 4. Dużo lepiej zaprezentowały się dziewczęta. Łucja WESOŁOWSKA zajęła miejsce 2. W pierwszej dziesiątce sklasyfikowane zostały jeszcze Dominika AGACIAK na 7 i Adriana  SKADORWA  na miejscu 10. Wyniki wszystkich naszych reprezentantów w tabeli poniżej.

Oprócz rywalizacji indywidualnej rozegrano I RUNDĘ LIGI MŁODZIKÓW. Wśród dziewcząt  sklasyfikowano 6 zespołów. Drugie miejsce zajął Talent I w składzie : Dominika AGACIAK, Martyna KWAŚNY, Adriana SKADORWA i Łucja WESOŁOWSKA  uzyskując 2200 pkt. Pierwsze miejsce przypadło gościom z Rudy Śl. Nasz Talent II w składzie : Alicja HUK, Małgorzata LUCZUS, Aleksandra ŁASKARZEWSKA i Aleksandra STEC zajął 5 miejsce z wynikiem 1413 pkt.

 

Za dwa tygodnie tj. 19.05.18 r. w Ścinawce Śr. kolejny start naszych najmłodszych i II RUNDA LIGI MŁODZIKÓW.

Gratulujemy

Możesz również polubić…