II RUNDA PUCHARU POLSKI OPEN W ŁUCZNICTWIE

II RUNDA PUCHARU POLSKI OPEN w łucznictwie odbyła się w Żywcu w dniach 05-06.05.18 r. Uczestniczyło w niej  47 zawodniczek i 66 zawodników w tym 5 naszych reprezentantów.  Po czterech kwalifikacyjnych rundach  4×70  do pierwszej szesnastki dostała się Adrianna TRZEBIŃSKA oraz Paweł MARZEC. Antoni KOZŁOWSKI sklasyfikowany został na  22, Anna FUTYMA na 28 a  Bartłomiej BĄTKIEWICZ na 35 miejscu.  Z piętnastu pojedynków Paweł na swoją korzyść rozstrzygnął 10 a Ada 7. Suma punktów za kwalifikację i eliminację pozwoliły Pawłowi na zajęcie 4 a Adzie 8 miejsca.

Końcowe miejsca i wyniki  naszych zawodników przedstawiamy poniżej w tabelach.

Wyniki pojedynków  każdy z każdym Pawła MARCA, i Adrianny TRZEBIŃSKIEJ w tabelach poniżej :

III RUNDA PUCHARU POLSKI zaplanowana jest na 02-03.06.br. w Dobrczu.

Trzymamy kciuki

Możesz również polubić…