ALICJA HUK I KAMIL BOREK NA PODIUM MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLĄSKA

 W niedzielę 11.09.16 r. na stadionie OSiRu w Strzelinie z udziałem 41 zawodniczek i zawodników, przy 30 stopniowym upale odbyły się MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA DZIECI w łucznictwie. W kategorii APACZ miłą niespodziankę sprawił Kamil BOREK, który wśród chłopców zajął  2 miejsce z wynikiem 294 pkt. W tej samej kategorii wiekowej Ania DZIERKA zajęła 4 miejsce, Kaja WESOŁOWSKA 5, Wiktoria DZIELENDZIAK 9 a Nela KULESZA 12 miejsce.

Kategorię ORLIK wśród dziewcząt wgrała Alicja HUK a nasz jedyny przedstawiciel w tej kategorii, Jacek ZABOJSZCZ zajął miejsce tuż za podium.

Wyniki naszych zawodniczek i zawodników przedstawiamy w tabeli poniżej.

                                                                                                                                                                         

Dziękujemy organizatorowi za doskonałą organizację mistrzostw.

Zapraszamy do galerii:
http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=97523

Możesz również polubić…