ROSNĄ GODNI NASTĘPCY

Po sezonie halowym łucznicy rozpoczęli rywalizację na otwartych torach. Pierwszymi zawodami był TURNIEJ DLA DZIECI I MŁODZIKÓW . Zawody  odbyły się 03.05.18 r. na torach  LZS SKS Raszówka w Karczowiskach . Zgromadziły one w kategorii dzieci  24 dziewczynki  i tylko 21 chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowali się na nich nasi najmłodsi, którzy wygrali 4 z 6 kategorii.

Kategoria PIERWSZEGO KROKU.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Hanna KRUPA uzyskując 274 pkt. a wśród chłopców Paweł CUBER z wynikiem 282 pkt. Jego kolega klubowy Mateusz JEZIORNY z wynikiem 261 pkt zajął 3 miejsce.

 

APACZ .

Tą kategorie wygrał Kamil BOERK. Czwarte miejsce zajął Dominik GOCLON. Pierwszy uzyskał 312 pkt. a drugi 257 pkt.

 

ORLIK.

Filip CHATYS staną na najniższym stopniu podium uzyskując 531 pkt.

Prawdziwy urodzaj był wśród dziewcząt.  Wygrała Milena KRZEMIEŃ przed Anią DZIERKĄ. Obie uzyskały bardzo dobre wyniki. Milena 655 pkt. a Ania 638 pkt. Dwie pozostałe nasze reprezentantki Zajęły odpowiedni : Wiktoria DZIELENDZIAK 12 a Dąbrówka BOCHEŃSKA 13 miejsce.

 

Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom sportowej postawy. Okazją do rewanżu będzie WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY, która odbędzie się 20.05.18 r na torach łuczniczych Talentu Wrocław. Już teraz zapraszamy.

 

Możesz również polubić…