Kajetan Kotlarz, Patryk Zadka, Paweł Marzec zwycięzcami Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży w Łucznictwie

 

 

Świetnie spisali się zawodnicy UKS Talent w III Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łucznictwie, która odbyła się na pięknych torach UKS Talent we Wrocławiu przy ulicy Szkockiej 64. Na starcie stanęło 116 zawodników z 8 klubów dolnośląskich rywalizując w pięciu konkurencjach wiekowych ; junior młodszy, młodzik starszy, młodzik młodszy, orlik i apacz. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym.  Zawodnicy Talentu dostarczyli wielu emocji wygrywając w trzech konkurencjach : złote medale zdobyli Kajetan Kotlarz – młodzik młodszy, Patryk Zadka – orlik, Paweł Marzec – junior mł. Ponadto srebrny medal zdobył Jakub Pajączek w kat. młodzik starszy a Paweł Burchart w tej samej konkurencji wywalczył brązowy medal. W kategorii juniorów młodszych komplet medali zdobyli zawodnicy UKS Talent Wrocław, złoto wywalczył Paweł Marzec, srebro Jakub Kozłowski a brązowy medal przypadł Łukaszowi Pielichowskiemu.

Możesz również polubić…