PODZIĘKOWANIE

W imieniu zawodniczek, zawodników UKS Talent Wrocław i własnym a w szczególności  Karoliny MICHAŁEK , dziękujemy  GRUPIE AZOTY ZAK S.A.  reprezentowanej w  osobach  Prezesa Zarządu Dyrektora Generalnego Pana Sławomira LIPKOWSKIEGO , Wiceprezesa Zarządu Pana Artura KAMIŃSKIEGO i Rzecznika Prasowego Panią Joanne RYBĘ za wsparcie działań naszego klubu.

W czasie MISTRZOSTW POLSKI ZRZESZENIA LZS  w dniach 10-13.05.2018 r w Zamościu Karolina MICHAŁEK godnie promowała Państwa Firmę zdobywając 2 miejsce i ustanawiając dwa rekordy życiowe w rwaniu 70 i dwuboje 147 kg.

Dziękując, życzymy Państwu zadowolenia z działalności społecznej oraz szczęścia w życiu osobistym. Wyrażamy również gotowości, aby  w ramach rewanżu w czasie imprez integracyjnych organizowanych dla Państwa pracowników wzbogacić je o pokazy i naukę strzelania z łuku dla najmłodszych.

Ze sportowym Pozdrowieniem

Prezes mgr Leszek Rabórski

Możesz również polubić…