I TURNIEJ TALENCIAKÓW W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW
                                                                                                                                                                                 
Dnia 20.02.2016 we Wrocławiu odbył się ” I Turniej „TALENCIAKÓW„ w podnoszeniu ciężarów. W zawodach udział wzięła cała czołówka naszych zawodniczek i zawodników oraz zawodnicy ubiegających się o włączenie do klubu. Zawody odbyły się w trzech grupach wiekowych : juniorzy, kobiety oraz seniorzy. Zwycięzca każdej grupy został wyłoniony na podstawie punktacji Sinclaira. W grupie juniorów  zwyciężył BACZEWSKI Tomasz z wynikiem 197 pkt. Grupę kobiet wygrała z fenomenalnym wynikiem  DZIENIS Monika uzyskując  244,5 pkt. Kategorię seniorów wygrał junior  PRZYBYLAK Adrian, deklasując swoich kolegów z klubu wynikiem 332,7 pkt.

Najmłodszym uczestnikiem turnieju był siedmioletni LUBASIŃSKI Dorian, który dźwigał na specjalnej sztandze wykonanej przez firmę:

                                                                                                             
 
Pomiędzy startującymi grupami pojawiły się miłe akcenty do których należały liczne konkursy dla kibiców oraz  pokaz trenera ZABOROWSKIEGO Michała (Kettlebell metodą strong first) i pokaz boksu „Hardy Crossfit” – bardzo dziękujemy uświetnienie naszego Turnieju. W imieniu zawodników oraz organizatorów dziękujemy za tak liczne przybycie , aktywne uczestniczenie, głośny i „gorący” doping z Państwa strony.

Dzięki olbrzymiemu wsparciu sponsorów, każdy z uczestników otrzymał liczne nagrody rzeczowe

Klub UKS Talent Wrocław chciałby bardzo podziękować osobom prywatnym oraz firmom:

                                                                                           
                                                                                                                                                                       
Impreza nie odbyłaby się bez pomocy wielu wolontariuszy. Bardzo dziękujemy  za wielką pomoc i zaangażowanie w organizacji zawodów.

A tak startowali pozostali nasi zawodnicy :


                                                                                                                                                               
Zapraszamy do galerii:

http://galeria.ukstalent.pl/main.php?g2_itemId=96424

Możesz również polubić…